Креативні фасади

© Vzáří 388959 389425667795500_675694998_n Протягом липня - вересня 2013 Медіа Арт Лаб у партнерстві з Мистецьким Арсеналом та за підтримки програми і³ Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України” представляє проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство", який включатиме серію презентацій, доповідей, панельних дискусій, а також воркшоп для митців та публічну презентацію у міському просторі створених у його рамках робіт.

Цей проект має на меті сприяти руху назустріч гуманізації сучасного українського міста та створення новітніх форм культурної комунікації, створити можливості для спільного пошуку нових творчих ідей, нових мистецьких та медійних засобів комунікації громадян із власним містом.

4 липня о 17. 00 – в Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) відбудеться презентація міжнародного фестивалю VZARI Septembeam Festival та публічна презентація новостворених проектів в історичній частині Києва відбудеться наприкінці серпня 2013 року, третій блок проекту відбудеться у вересні.

Про подальші новини проекту читайте на сторінці
Facebook.  

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676