Контекст-2

20 FV 13 У рамках 20-го Міжнародного книжкового форуму видаців у Львові 11-15 вересня 2013 року відбудеться проект "Контекст-2", спрямований на розвиток літературної сфери в Україні.

Минулого року "Контекст" був сфокусований на менеджменті літератури, цього разу заходи проекту спрямовані на літературну критику та книжкову журналістику. Дана сфера, на думку організаторів, потребує активізації та пожвавлення, молодих фахівців та ширшого кола зацікавлених осіб.

Проект включає дві складові: навчально-дискусійну, під час якої молоді критики і журналісти відвідають унікальні воркшопи від експертів з іноземних країн та візьмуть участь у дискусіях навколо проблематики книжкової журналістики в Україні; і практичну, під час якої кожен учасник представить робочий матеріал, виготовлений власне під час проекту (у текстовому і відео-форматі) – інтерв’ю з одним із гостей фестивалю або аналітичний матеріал про подію чи книжку, представлену на Форумі.

Для участі слід завантажити форму заявки, заповнити її і надіслати разом з прикладами опублікованих рецензій чи матеріалів, які стосуються сучасної української літератури, актуальних перекладів українською мовою, книжкової тематики загалом (слід вказати місце публікації чи посилання на неї). Також потрібно надіслати фото і мотиваційний лист (2000-3000 знаків), в якому автор чи авторка представляє власне бачення майбутнього розвитку книжкової журналістики та літературної критики в Україні.

Заповнені заявки можна надсилати до 3 липня 2013 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Організатори забезпечують проїзд та перебування учасників на вказаний період.

Заявки будуть оцінюватися кваліфікованими фахівцями у царині літератури. Оголошення результатів відбору відбудеться 1 серпня 2013 року.
Захід здійснюється за підтримки Програми і³ "Ідея – Імпульс – Інновація" Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676