Технології та мистецтво

 21 червня в Національному університеті ім. Тараса Шевченка відбудеться лекція Кріса Вейгля про зв'язок інтерактивного мистецтва та інформатики в рамках відкритого лекторію Нової художньої школи. Під час лекції Кріс Вейгль наведе приклади створення творів сучасного мистецтва з використанням біоелектричних сигналів, нейрофідбеку, роботів і кінетичної скульптури. Як куратор фестивалю Робоекзотика, Кріс докладно розповість про робоскульптуру і продемонструє один з експонатів, які були представлені на фестивалі. Кріс Вейгль – засновник і куратор відомого міжнародного фестивалю, присвяченого робоскульптурі "Робоекзотика" (Відень), втілення постлюдини трансгуманістичної мрії, – Кріс працює над допоміжними технологіями для людей з особливими потребами в Інституті вбудованих систем (Embedded Systems Institute) Університету прикладних технічних наук (Відень, Австрія).

Початок о 19.00, Актова зала університету.

23 червня відомий російський куратор в галузі science art’у Дмитро Булатов прочитає лекцію про SCIENCE ART і технологічне позасвідоме для слухачів відкритого лекторію Нової художньої школи. Концентруючи увагу на творах мистецтва, виконаних з використанням новітніх засобів XXI століття – робототехніки, IT і біомедицини – куратор Державного центру сучасного мистецтва (Калінінград, Росія) Дмитро Булатов спробує виявити витоки сучасного технологічного міфу, що базується на неминущій цінності ефективності, контролю, нічим не стримуваного технічного розвитку та економічної експансії.

Початок о 16.00, Центр сучасного мистецтва М17

Для участі в лекторії треба зареєструватися на сайті. 

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676