RUTARUNA в Києві

181290 589849267712797_1894134851_n З 17 червня 2013 у PinchukArtCentre відбуватиметься українська частина проекту  RUTARUNA. Програма дає можливість молодим художникам реалізувати теоретичні та практичні дослідження в критичних і творчих контекстах Швеції та України. Платформа для теоретичної роботи буде складатися із зустрічей з експертами, дискусій, презентацій, тематичних зустрічей, екскурсій, досліджень під відкритим небом і т. п. У вільний час художники також працюватимуть у місті в невеликих групах.

Проект RUTARUNA був ініційований шведським новатором у галузі культури Ульфом Столхандске (Ulf Stålhandske) і художницею Тетяною Горюшиною,  фінансується Шведським інститутом та реалізується за підтримки PinchukArtCentre. 

Українська сторона представлена ​​такими учасниками, як Женя Чайковська, Саша Курмаз, Марія Куликівська, Анна Войтенко, Вова Воротньов, Тетяна Непомняща, Сергій Радкевич, Саша Довгий, Ірина Кудря, Павло Юров. Художників Швеції представляють Жаклін Шабо, Йонас Газель, Ганна Йоханссон, Олександра Ларссон, Йенс Ліндквіст, Йохан Ларссон, Девід Туден, Аманда Селіндер, Адіна Алмен, Джозефін Андерссон.

Перша частина проекту проходитиме в Києві з 17 по 23 червня, друга - в Сигтуна (Швеція) з 9 по 16 серпня 2013 року.
До числа експертів, які працюватимуть з художниками в Києві, увійшли Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre; Ігор Ісіченко, дослідник, викладач; Алевтина Кахідзе, художниця, кураторка; Тетяна Кочубінська, учасниця "Кураторської платформи" PinchukArtCentre; Людмила Комарницька, незалежна кураторка; Тамара Марценюк, соціолог, викладачка університету, експертка з гендерних питань та Надія Парфан, урбаністка, кураторка, активістка.
Детальніше про учасників та експертів - на сайті проекту. 


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676