Освітній грант від UART

lvR1VF9XJTI Міжнародний Культурний Фонд UART оголошує конкурс серед молодих художників, скульпторів і фотографів на отримання освітнього гранту для навчання в Паризькій школі образотворчих мистецтв (Ecole des Arts Plastiques de Paris) або іншому навчальному закладі Франції на вибір переможця. Сума гранту становить 20 000 євро і покриває навчання, проживання, харчування та інші витрати, пов'язані з програмою.

Фонд UART надасть необхідну допомогу переможцю конкурсу у виборі навчального закладу й форми навчання: вечірні курси, 6-ти або 9-ти місячні програми навчання, міжнародна резиденція для художників у Парижі (Cite international des arts de Paris) або стажування в майстернях іменитих французьких художників, скульпторів та фотографів. Переможець конкурсу також отримає можливість виставляти свої роботи в галереях, власники яких входять до складу журі.

Представники журі - Катя Толедано, П'єр Дюмонтей, Жерар Рансінан, Дідьє Кжентовскі, Родольф Гомберг, Алексі Мабій, П'єр Нувіон. Журі відбере найкращі роботи українських авторів, а згодом визначить переможця, який отримає головний приз – освітній грант.  

З 1 червня по 20 серпня конкурсанти мають можливість зареєструватися на сайті гранту UART, викласти приклади робіт і короткий опис до них (англійською або французькою мовою). Будуть обрані 5 півфіналістів, які 10 жовтня представлятимуть свої роботи в Парижі. Переможець буде визначений того ж дня.

Участь у конкурсі можуть взяти художники, скульптори, фотографи – громадяни України віком від 18 до 35 років. Знання французької мови для навчання у Франції є обов'язковою умовою. Якщо переможець не володіє нею, Французький Інститут в Україні запропонує курси вивчення мови на безкоштовній основі.

Більш детальну інформацію можна отримати за покликанням.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676