Korydor пропонує долучитися до "Спільнокошту"

560192 349607225076666_2092343453_n Онлайн-журнал Korydor почав кампанію зі збору коштів на розвиток ресурсу. Це відбувається за допомогою системи "Спільнокошт" на платформі соціальних інновацій Велика Ідея|biggggidea.com. Проект отримає фінансування, якщо збере щонайменше 40 000 грн. до 7 вересня 2013.

Korydor звернувся до системи "Спільнокошт", щоб забезпечити розвиток журналу в 2014 році. Залучені за допомогою "Спільнокошту" гроші підуть на збільшення гонорарного фонду для авторів та перекладачів, поновлення англомовної версії журналу. Частина коштів буде спрямована на поліпшення технічної складової сайту.

Пропонуємо і вам долучитися до спільної справи. Ви можете зайти на сторінку нашого проекту і переказати кошти, натиснувши кнопку "Підтримай!".
Якщо ви станете доброчинцем, при бажанні можете зазначити, яку спеціальну винагороду ви хочете отримати від Korydor’а. Серед символічних подарунків – книги, альбоми з історії мистецтва, фотосесія у професійного фотографа та багато іншого. Винагороди оновлюватимуться і доповнюватимуться.

Довідка:
Korydor – онлайн-журнал про сучасну культуру, який створив, розвиває і підтримує CSM. 
Головна редакторка журналу – Катерина Ботанова, випускова редакторка – Віра Балдинюк.

Korydor комплексно розглядає різні сфери сучасної культури та слугує спільним дискусійним простором для мислячих людей. Серед питань, що активно дискутуються на сторінках журналу – роль куратора і критика в сучасному арт-процесі, менеджмент культурних інституцій, економіка мистецтва, труд художника й культурного працівника, цензура й табу, проблеми культурної журналістики в українській ситуації.

Незалежне видання існує з травня 2010 року за рахунок грантів і членських внесків.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676