Лекції в рамках "Медіа-арту для практиків"

blog.mathrioshka.ru577912 3708880841140_1249161891_33626316_1772845070_n 24 травня в рамках проекту "Медіа-арт для практиків" (Культурний проект) відбудеться відкрита лекція мистецького угруповання Mathrioshka "Параметричні технології у дизайні і технологіях". Творча група Mathrioshka, яку створили спеціаліст з інтерактивних технологій Вадим Смахтін та міждисциплінарний архітектор і дизайнер Едуард Хайман, є однією з найпрогресивніших колаборацій, що працюють на межі нових технологій і мистецтва. Вони ведуть активну просвітницьку діяльність не лише під час безпосереднього спілкування з аудиторією, але й викладають свої матеріали про інтерактивний дизайн та відеомаппінг у мережі (blog.mathrioshka.ru).

Під час своєї лекції художники зупиняться на таких питаннях: "Що таке цифрова революція і коли саме вона відбулася?","Що таке дані і що таке інформаційне мислення?", "Чим цифровий дизайн відрізняється від параметричного дизайну?", "Що таке адаптативна параметрична архітектура?".
Лекція відбудеться в актовій залі Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Початок о 19.00

26 травня лектор Олексій Шульгін прочитає лекцію "Мистецтво до і після Інтернету".
Олексій Шульгін - викладач Московської школи фотографії і мультимедіа імені Родченко. Шульгін - один зі світових піонерів нет-арту, він розповість про те, як мережа і ранній нет-арт уплинули на розвиток сучасного мистецтва, його форму і зміст. Під час лекції художник розповість про свої численні проекти, створені на межі мистецтва, науки і новітніх технологій.

Від початку 1990-х років Олексій працює з інтернетом та іншими новими медіа як художніми засобами, в 2004 він став співорганізатором і співвласником галереї "Електробутік", яка займається розробкою нових технологічних форм — дівайсів і програм, які водночас є арт-об’єктами.
Місце проведення - Центр сучасного мистецтва М17. Вул. Горького 104. Початок о 17.00

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676