"Китай Китай" в PinchukArtCentre

gateway 130411_XuZhen-3 18 травня 2013 р. в PinchukArtCentre відкривається масштабна виставка “Китай Китай” - груповий проект одинадцяти китайських художників трьох поколінь. Проект побудований на протиріччях індивідуального і колективного мислення.

У другій половині 2000-х китайський арт-ринок виявився одним із найбільш перспективних і динамічних у світі, роботи сучасних китайських художників регулярно стають лідерами міжнародних аукціонів і привертають до себе увагу глядачів. Сучасне китайське мистецтво в PinchukArtCentre представлять художники, чиї роботи вражають формою і тематикою, критично осмислюють історичну та сучасну реальність.

Ай Вейвей, роботи якого будуть представлені в проекті «Китай Китай», потрапив у двадцятку найбільш упливових людей світу згідно з рейтингом журналу Time. Після подій навколо його арешту в 2011 році Вейвей став символом боротьби мистецтва проти тоталітаризму, його героїчній постаті присвячують свої проекти відомі художники світу.

Чао Фей – 35-річна художниця з Пекіна, яка досліджує віртуальні світи і працює з відео. Її роботи сповнені сатири, критики консьюмеризму, Фей досліджує соціальні зміни суспільства, урбаністичні впливи на колишніх аграрних територіях.

Сюй Чжень – також представник молодого покоління, працює в різноманітних жанрах і зосереджує увагу на людській чутливості та чуттєвості, на існуванні людини в міському просторі. Його називають «поганим хлопчиком» від мистецтва, бо його провокативність не поступається роботам того ж Ай Вейвея.

Чень Чжень – представник покоління, яке заявило про себе у 80-х, працював з інсталяціями, змішаними медіа та скульптурою. Чжень використовував у своїх роботах предмети побуту, особливу увагу приділяв людському тілу.

Представляючи кожного з 11 художників в окремому просторі, PinchukArtCentre пропонує погляд на тему, яка об'єднала різні покоління сучасних художників. В експозиції, окрім знакових робіт "зірок" китайського сучасного мистецтва, будуть представлені нові масштабні твори Сунь Юань, Пен Юй та інших авторів.

 Експозиція триватиме до 6 жовтня 2013 в PinchukArtCentre. Вхід вільний.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676