Резиденція в музеї Macro

© www. prolocoroma.itmacro2
Macro, Музей сучасного мистецтва в Римі, оголошує відкритий конкурс для зарубіжних художників. Резидентська програма музею Macro 2013-2014 для художників відбуватиметься в чотирьох студіях музею, де запрошені митці матимуть можливість працювати впродовж чотирьох місяців. Передбачається відбір шести фіналістів на конкурсній основі та одного художника, витрати на участь якого повністю покриває спонсор. Роботи, створені під час перебування в Macro, будуть виставлятися протягом двох місяців наприкінці резиденції учасників.

Основна мета програми – перетворення музею Macro на динамічного партнера в діалозі з Римом. Музей прагне стати місцем мистецького виробництва та культурної промоції. Macro підтримує своїх резидентів на теоретичному і практичному рівні, залежно від конкретних потреб художника. Музей надає запрошеним художникам студії для роботи площею 160 кв. м., житло для зарубіжних учасників та бюджет на виконання проекту (до € 4,000).

Умови участі: вік від 25 до 45 років, відсутність участі в академічних навчальних програмах на момент конкурсу, значна кількість виставок, як персональних, так і колективних, на національному та міжнародному рівнях.

Заявки приймаються до 16 червня, розглядаються лише пакети документів, відправлені поштою згідно з датою на штемпелі.
Деталі участі та форму заявки можна завантажити з сайту.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676