Seth у Києві

© Julien "Seth" Mallandseth В рамках 10-ї "Французької весни" в Україні 18-30 квітня в Музеї сучасного мистецтва (Київ) відбудеться фотовиставка французького мандрівного художника-мураліста Жюльєна Маллана (працює під псевдо Seth).

Добірка фотографій ілюструє навколосвітню подорож митця, під час якої він зустрічався зі знаковими муралістами з усього світу. Фотографії, вибрані з його останньої книги «Extramuros», показують різні куточки світу, де Жюльєн створював свої проекти – в Китаї, Індонезії, Ізраїлі, Палестині, Мексиці. 

20 квітня о 18.00 в Музеї сучасного мистецтва відбудеться показ фільму "Вуличні ікони" - документальної стрічки Жюльєна Маллана про український стріт-арт, після чого автор зустрінеться з глядачами.

З 18 до 25 квітня Маллан разом з українським художником Waone створять малюнок на одному з фасадів Києво-Могилянської академії. Подібний проект вже був реалізований у Харкові, де Маллан разом із місцевими художниками зі студії Ku2 та дітьми розмалював стіни Харківської школи соціальної реабілітації.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676