Стипендія для письменників

© Drew Coffmanwriter З квітня 2013 року у рамках програми грантів і3 фонду "Розвиток України" Ріната Ахметова започатковано додатковий напрям – стипендії для письменників. Літературний компонент грантової програми і3 продовжує приймати проектні заявки на підтримку літературних ініціатив, проте надалі не приймаються заявки на видання літературних творів в рамках грантової програми і3.

Програма стипендій у сфері літератури має на меті розвиток української літератури шляхом створення умов для написання художніх та публіцистичних творів для письменників (фізичних осіб), які мають значні літературні здобутки і/або значний творчий потенціал, що й підтверджується поданими на розгляд програми рекомендаційними листами.

Стипендія становитиме 7 тисяч грн. на місяць (без податків), програма розрахована на 3 місяці.

Для участі у програмі апліканти подають заявку згідно з аплікаційною формою стипендії. Автор має надати комісії  мотиваційне есе з обґрунтуванням, рекомендаційні листи, невеликий фрагмент твору. 

Заявки приймаються на постійній основі, проте реєструються на найближчі розгляди експертної ради у визначені терміни до 15 травня, 15 серпня, 15 листопада, 15 лютого. Стипендіальну раду представляють Віра Агеєва (професорка НАУКМА, літературознавець), Олександра Коваль (президент ГО "Форум видавців"), Андрій Курков (письменник), Віра Балдинюк (критик, редакторка онлайн-журналу KORYDOR), Олеся Островська-Люта (кураторка, керівник програм і проектів Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України").

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676