Конкурс проекту ProMuseum

mousedesign.frClipboard01 Український центр розвитку музейної справи оголошує про початок конкурсного відбору учасників семінарської програми "Створення та промоція музейного продукту: практичний досвід та навики тренера" для музейних працівників у межах дворічного проекту "ProMuseum: Розвиток ресурсної бази та модернізація музейної галузі України".

У рамках проекту "ProMuseum" передбачається проведення семінарської програми, яка має на меті підготовку кваліфікованих фахівців, що стануть активними та впливовими учасниками мережі і зможуть поширювати свої знання серед музейної спільноти як експерти-тренери. Передбачається, що кандидати мають достатньо мотивації та ентузіазму, що вони знайдуть час та можливість поділитися з іншими тим, чому навчилися самі.

Програма семінару складається із двох сесій: 5 повних навчальних днів у червні (5-9 червня 2013 року) та 6 днів на початку листопада 2013 року. Програма передбачає повну фінансову підтримку на період проходження курсу (оплата навчання, роздаткові матеріали, проїзд, проживання та харчування). В окремих випадках, кандидати, які не підпадають під вимоги програми, зможуть взяти участь у курсі за свій рахунок.
Ознайомитися детальніше з вимогами конкурсу можна на сайті проекту.

Пакет документів слід надіслати до 26 квітня 2013 р.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676