"Робоча кімната" Анатолія Бєлова

© Костянтин Стрілець14984 10151276367067021_992429558_n CSM запрошує на другу зустріч із Анатолієм Бєловим, яка відбудеться в рамках проекту CSM "Робоча кімната" 28 березня 2013 року. Це продовження серії авторських читань чернеток майбутнього мюзиклу, під час яких художник спілкуватиметься з аудиторією.

Анатолій Бєлов працює над сценарієм ігрового повнометражного музичного фільму, робочі читання чернеток якого періодично відбуваються в «Робочій кімнаті».

На зустріч запрошуються всі, кому не лише цікаво послухати вибрані автором уривки, але й узяти активну участь у їхньому обговоренні: розповісти власну історію чи досвід, поділитися корисними посиланнями чи специфічною літературою. Можливо, щось із цього потрапить до сценарію або змінить уявлення автора щодо певних питань і тим самим змінить сюжетну лінію цілої історії. 

Анатолій Бєлов працює в «Робочій кімнаті» з початку лютого 2013 року та продовжить роботу до завершення сценарію.

«Робоча кімната» – це розмова про мистецтво як про процес, у кімнаті, де не можна проводити виставки, в інституції, яка нічого не виставляє. Разом із художниками ми ставимо два питання: 1. Чому і над чим ти зараз думаєш/працюєш? 2. Чому нам зараз це цікаво? В «Робочій кімнаті» ми дивимось на мистецтво і говоримо про нього до того, як воно вже відбулось. Поки воно ще відбувається. Ми розбираємо метод художника, художник розбирає наші спостереження. Ми пробуємо працювати разом. Щомісяця або щодвамісяці відбуватиметься співпраця  з новим художником або художницею. 

Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном   044 501 94 61.

28 березня, четвер, 19.00
(CSM, вул. Фрунзе 14-18. оф.18)

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676