"Робоча кімната" із Алевтиною Кахідзе

kakhidze В рамках проекту "Робоча кімната" CSM запрошує на зустріч з Алевтиною Кахідзе "Соціалізація Букашки". Долучитися до творчої лабораторії художниці можна 21 березня (четвер) у будь-який час між 17.00 і 20.00.

Головним героєм "Робочої кімнати" стане Букашка - цуценя Алевтини Кахідзе, яке потребує поетапної соціалізації. Лише через активне спілкування Букашка може перетворитися на справжнього дорослого пса - Чарльза Буковскі, який не відчуватиме агресії до людей. Під час зустрічі мисткиня проговорюватиме питання взаємин між людьми і тваринами, розгляне ієрархію в їхніх стосунках, агресію, співвідношення біологічного й соціального. Для роботи художниця запропонує тексти Каролін Крістоф-Бакарджиєв (кураторки Документи 13), свої тексти і малюнки.

Соціалізація Букашки відбуватиметься поетапно, під час трьох зустрічей в березні–травні 2013 року. Формат перших двох буде подібним до перебування у дитячій кімнаті: вiдвiдувачі матимуть змогу погратися з цуценям, спостерігати за ним та підтримувати розмову з Алевтиною Кахідзе, хазяйкою Букашки. Третя зустріч планується як тематична дискусія із залученням фахівців.

Алевтина Кахідзе працює зі своїми собаками в публічних перформансах відколи в родині Алевтини та її чоловіка Володимира Бабюка з’явилася перша середньоазійська вівчарка (алабай) Пенелопа. Син Пенелопи – Дюшан – брав участь у кількох дискусіях «На Підлозі» у CSM у 2010 році (кураторка – Лариса Бабій); у проекті Йоанни Варши і Рене Вавжкевича Open Door & The Reception - у перформансі "Duchamp give me five, let’s it will be a sign that you consider me as your colleague…" (2010), у перформансі «П’єса для Дюшана» (2011) і «Прогулянка з Дюшаном, або рандеву» (під час Арсенале 2012). Дюшан, Дія, Джадегей і Пенелопа були учасниками проекту «Сімейна історія» на фестивалі «Голос Вулиць», ініційованому Garage Gang (2011).

«Робоча кімната» – це розмова про мистецтво як про процес, у кімнаті, де не можна проводити виставки, в інституції, яка нічого не виставляє. Разом із художниками ми ставимо два питання: 1. Чому і над чим ти зараз думаєш/працюєш? 2. Чому нам зараз це цікаво? В «Робочій кімнаті» ми дивимось на мистецтво і говоримо про нього до того, як воно вже відбулось. Поки воно ще відбувається. Ми розбираємо метод художника, художник розбирає наші спостереження. Ми пробуємо працювати разом. Щомісяця або щодвамісяці відбуватиметься співпраця з новим художником або художницею.

Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтеся за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 044 501 94 61.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676