Розпочинається феміністичний березень

kinemansypatsia1 Феміністична Офензива розпочинає щорічний феміністичний березень. Першою подією стане програма кінопоказів "Кінемансипація", що відбудеться 3–4 березня у книгарні "Чулан" (вул. Пушкінська, 21). Включені до програми фільми проблематизують жіноче повсякдення від дитинства до старості, говорять про різні досвіди жіночості та сексуальності, аналізують реальність, в якій існують гендерна нерівність та соціальні ієрархії. Організаторки пропонують обміркувати ці теми крізь призму мистецтва й обговорити побачене під час дискусій, які відбудуться після кожного показу.

Деталі та розклад показів – на блозі Феміністичної Офензиви. Вхід вільний.

З 5 до 7 березня у книгарні "Чулан" триватиме третя міжнародна конференція "Фемінізм: точка зборки" – серія вечірніх дискусій, що об’єднає активісток і дослідниць зі Східної Європи та надасть майданчик для спілкування між радикальними, анархо- та квір-феміністичними групами регіону. На конференції обговорюватимуться питання взаємодії ЛГБТ груп і фемінізму, насилля над жінками та емансипативність квір-сексуальності, а будапештська квір-спільнота KLIT проведе воркшоп на тему колективної інтимності. Також Феміністична Офензива запрошує приєднатися до феміністичного маршу 8 березня "Досить прикривати нерівність традиціями!" (Софійська площа, 14:00).

Під час заходів у "Чулані" поруч, у книгарні "Чуланчик", працюватиме куточок для дітей. Ви можете приходити з дітьми віком 2-10 років, організаторки забезпечать їх заняттям, іграшками, розвагами.

Програма кінопоказів і конференція відбуваються за підтримки Представництв Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві, Тбілісі та Варшаві.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676