Зустріч із президентом ІКОМ Гансом-Мартіном Хінцом

dyn-muzei 6 березня об 11.00 в Національному художньому музеї України (вул. Грушевського, 6) розпочнеться зустріч із президентом ІКОМ Гансом-Мартіном Хінцом (Німеччина).

Лекція присвячена впливу глобалізації на функціонування музеїв і розмислам на тему цінностей і цілей музеїв у часи мультикультуралізму та стрімких соціальних і політичних змін. На прикладі Історичного музею у Берліні лектор спробує дати відповідь на те, яким чином музеї можуть стати інструментами для кращого розуміння сучасного світу та місцями примирення конфліктних сторін. Окрема частина лекції присвячена ролі Міжнародної ради музеїв ІКОМ у цьому процесі.

Програма зустрічі:
10.30 – 11.00 – Реєстрація
11.00 – 12.20 – Лекція Ганса-Мартіна Хінца на тему "Виклики та можливості. Музеї в глобалізованому світі"
12.20 – 13.00 – Дискусія. Модераторка: Олеся Островська-Люта
13.00 – 14.00 – Спілкування та обмін думками за кавою

Зустріч відбудеться в рамках паралельної лекційної програми до проекту "Динамічний музей", організатори – Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" та Національний художній музей України у співпраці з Goethe-Institut в Україні та Міжнародною радою музеїв (ІКОМ). Попередня акредитація здійснюється за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в Анни Небеської, наукової співробітниці відділу науково-просвітницької роботи НХМУ.

Ганс-Мартін Хінц – заступник голови Міжнародної асоціації історичних музеїв, голова Консультативної ради міських музеїв Берліна, голова Асоціації німецьких історичних дослідницьких інститутів в Мюнхені, президент Міжнародної ради музеїв ІКОМ (ICOM), Берлін.

Олеся Островська Люта – кураторка, арт-критикиня, керівник програм і проектів за напрямом "Культурне надбання" Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України". 

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676