Manifesta 10 відбудеться у Санкт-Петербурзі

© Manifesta / Kristof Vranckenmanifesta spb Десята європейська бієнале сучасного мистецтва Manifesta в 2014 році відбудеться у Санкт-Петербурзі. Про це, посилаючись на Facebook-сторінку кураторки та арт-критика Катерини Дьоготь, повідомляють РИА новости. Місце проведення майбутньої Manifesta офіційно оголосив учора на засіданні російської Міжнародної ради музеїв (IКOM) директор Ермітажу Михайло Піотровський. Прес-офіс бієнале поки не прокоментував цю інформацію. Раніше про переговори щодо проведення бієнале в Санкт-Петербурзі повідомляв Colta.ru президент фонду Manifesta Віктор Мізіано.

Головною особливістю Manifesta, яка прагне відобразити процеси, що відбуваються в сучасному мистецтві європейських країн, є постійна зміна її дислокації. Manifesta змінює свою локацію щодвароки та свідомо дистанціюється від місць, які є домінантними мистецькими центрами. Як наголошується на офіційному сайті Manifesta, місто, зацікавлене у проведенні бієнале, має подати заявку на адресу фонду Manifesta. Потім рада фонду та його голова ухвалюють рішення на основі сукупності критеріїв, зокрема соціальних і географічних, а також залежно від наявності інфраструктури і загального мистецького й інтелектуального контексту. Попередня бієнале відбулася в бельгійській провінції Лімбург, за чотири місяці роботи її побачило більше ста тисяч відвідувачів.

За матеріалами РИА новости.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676