СSM відкриває "Робочу кімнату"

© Костянтин Стрілецьbelov СSM розпочинає серію художніх робіт "Робоча кімната". Перша робота/зустріч з Анатолієм Бєловим – авторська читка чернеток сценарію майбутнього мюзиклу – відбудеться 21 лютого о 19.00 (вул. Фрунзе 14-18. оф.18).

Академічна художня освіта й практика галерейного/виставкового існування мистецтва створюють систему координат, в якій "результат" і "успішність" стають головними критеріями роботи художника. Робота як процес прирівнюється до роботи як твору. Процес – запитань, сумнівів, думання, говоріння, відкидання, створення, руйнування – стискається до точки, художник стає виробником образів і відповідей, які подекуди втілюються у матеріальні цінності. Інституціям приписано поширення цих образів, відповідей та/або цінностей, включно з матеріальними.

"Робоча кімната" – це розмова про мистецтво як про процес, у кімнаті, де не можна проводити виставки, в інституції, яка нічого не виставляє. Разом із художниками та художницями CSM поставить два питання: Чому і над чим ти зараз думаєш/працюєш? Чому нам зараз це цікаво? Щомісяця або щодвамісяці відбуватиметься співпраця з новим художником або художницею.

Анатолій Бєлов працює в "Робочій кімнаті" з початку лютого 2013 року та продовжуватиме до завершення роботи над сценарієм. "Зараз я працюю над сценарієм ігрового повнометражного музичного фільму. Над текстом я працюю разом із Євгенією Бєлорусець. Періодично я буду влаштовувати робочі зустрічі публічного читання деяких уривків зі сценарію для обговорення деяких його тем. На першу відкриту зустріч я запрошую тих, кому би було цікаво послухати деякі мої чернетки, а також розповісти власну історію чи досвід, поділитися посиланням чи специфічною літературою. Наразі мене цікавлять популярні і непопулярні, дуже дивні і специфічні концепції та способи досягнення щастя, саморозвитку, практики подолання кордонів і умовностей. Можливо, ваші знайомі чи сусіди знають рецепт гармонії і щастя? Чи, можливо, концепція "гармонії і щастя" – це просто одна з умовностей, нав’язаних людині, і тоді ви маєте щодо цього свою персональну точку зору" (Анатолій Бєлов).

Попередня реєстрація є обов'язковою. Зареєструватися можна за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

За матеріалами CSM.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676