Закрито OpenSpace.ru

rip openspace 8 лютого на головній сторінці сайту OpenSpace.ru з'явилося вікно з написом "Дорогие читатели, как говорится". Рішення про закриття сайту прийняв його власник Вадим Бєляєв. Публічно свою позицію він не висловив, але Lenta.ru писали, що співробітникам редакції закриття пояснили еконономічними причинами, а головний редактор OpenSpace.ru Максим Ковальський у інтерв'ю Colta.ru сказав, що схиляється до думки, що причини закриття сайту — політичні.

OpenSpace.ru перетворився на суспільно-політичне видання у липні минулого року, коли на сайт прийшла нова редакція на чолі з колишнім головним редактором журналу "Коммерсант-Власть" Максимом Ковальським та його заступницею Веронікою Куцилло. Вони покинули ВД "Коммерсант" після публікації ілюстрації з нецензурною реплікою щодо Володимира Путіна.

За матеріалами Colta.ru, Lenta.ru.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676