Відкриття центру сучасного мистецтва М17 переноситься


Новий центр сучасного мистецтва М17, який мав відкритися у Києві 21 травня 2010 року виставкою «Насіння Оливи» (куратори – Олексій Титаренко і Акілле Боніто Олива), відкриється на три тижні пізніше – 11 червня.

Як повідомив КORYDOR куратор М17 Олексій Титаренко, відкриття переноситься через ремонтні роботи, які не встигають завершити до запланованої дати.

Засновником центру М17 є бізнесмен Андрій Адамовський, який також виступає засновником Фонду українського авангардного мистецтва. За інформацією «Коммерсанта», Андрій Адамовський, який контролює групу компаній Oledo, - один із найбільших приватних колекціонерів України, зацікавлений в українському й російському мистецтві кінця 19-початку 20 століть. У квітні цього року на російських торгах Sotheby’s він за $1,989 млн купив колекцію Якова Перемана.

Директором центру є бізнес-партнер Адамовського і художник, представлений у виставці «Насіння Оливи», Руслан Тарабукін.
Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676