Тетяну Міронову призначено в.о. директора Національного художнього музею

© luxlux.nettatyana-mironova2 5 квітня 2012 року міністр культури Михайло Кулиняк підписав наказ про звільнення Анатолія Мельника з посади генерального директора Національного художнього музею України. «Таке рішення було прийняте після повторного вивчення ситуації, яка склалася у Національному художньому музеї. Екс-директором Анатолієм Мельником не було вжито заходів по виправленню недоліків, виявлених комісією Міністерства культури, яка у січні цього року заслуховувала звіти по фінансово-господарській діяльності установ, що знаходяться у сфері управління Мінкультури» - повідомила прес-служба міністерства.

До визначення кандидатури на цю посаду виконуючим обов’язки генерального директора Національного художнього музею призначено Тетяну Міронову, власницю Mironova Gallery. Також оголошено відкритий конкурс на заміщення посади і створено комісію для консультацій щодо пошуку фахівців музейної справи, яку очолює заступник міністра Тимофій Кохан.

Анатолій Мельник повідомив, що у його кабінет у музеї прийшов міністр культури Михайло Кулиняк із трьома чиновниками міністерства й зачитав наказ про його звільнення. У наказі було вжито формулювання «за згодою сторін», хоча сам директор музею, такої згоди не давав і жодних документів щодо цього не підписував.

Таке раптове звільнення з посади Мельник пов'язує з тим, що Національний музей вкотре відкрито заявив про зникнення картин у Кабміні. Анатолій Мельник має намір оскаржувати наказ про його звільнення в суді, «якщо цього захоче колектив і підтримає громадськість».


За матеріалами UNIAN 
 

 


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676