Пленер на даху

© Юлія Вебер

31 липня два арт-критики Ольга Балашова та Ліза Герман запросили молодих художників на  пленер. Він відбувся на даху-терасі з виразним урбаністичним пейзажем Лівого берегу та продовжився квартирною виставкою. 
Організаторки зібрали цікавих їм молодих митців, переважно студентів Академії, та запропонували їм створити роботи, пов’язані з магістральною темою – місто в його маргінальних проявах і моделі взаємодії людей у ньому. Художники могли обирати жанр і техніку на власний розсуд. Єдиною умовою було обмеження часу – робота мала бути створена впродовж одного дня.
Ідея пленеру виникла із п’ятничних зустрічей-лекцій у Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури, модераторами яких є Балашова та Герман. Вони також зазначили, що в основі їхнього нового творчого експерименту – принципи вільної комунікації та рівноправної інтелектуальної участі.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676