SEAS X навколо Чорного моря

© Катерина Радченко

Проект SEAS, ініційований шведською культурною інституцією Intercult, досяг свого логічного фіналу. Десять років мандрів навколо Чорного та Північного моря утворили потужну мистецьку платформу, започаткували нові схеми співпраці та поєднали митців із різних країн.
2010 рік – проект змінює формат існування, і від статичної тижневої акції перетворюється на арт-експедицію. 34 митці протягом двох тижнів мандрували містами Туреччини та Грузії.
Стамбул – Акчакоча – Уніє – Чамлихемшин – Хопа – Батумі: 6 міст, 6 неочікуваних публічних просторів, які були задіяні під мистецькі акції. Театральні та танцювальні перформанси, фото-виставка, майстер-класи та медіа-інсталяції .
Мені це нагадало циган із роману «100 років самотності», які мандрували світом і показували лід та інші дивні речі. Ми щодня переїздили з одного міста до іншого, показували своє мистецтво, дивували та залучали людей. Експериментували з новими просторовими вимірами та спілкувались із новою аудиторією. Можливо, ми не змінили світ на краще, але залишились в пам’яті тисячі людей і показали існування інших речей і дивин із наших країн.
 
Учасники проекту:
Хорватський театр «BADco»
Театр «Вільна сцена» з Києва
Турецький театр з виставою «Очікування»
Відео-інсталяція від норвежки Анне-Лісе Стенсет
Медіа-інсталяції «Фантомати» від Дрітеро Касапи (Швеція) та Венелина Шурелова (Болгарія)
Фото-проект «Без кордонів», куратор Катерина Радченко з Одеси
Майстер-класи від Недялько Делчева (Болгарія) та Крістіни Давід (Румунія)

Театр “Вільна сцена", Київ. Перформанс в турецькому місті ХопаТеатр “Вільна сцена", Київ. Реакція публіки в місті Чамлихемшин.Театр “Вільна сцена", КиївТурецьке місто ЧамлихемшинВечірній ворк-шоп з танцювальної імпровізації від хорватського театру "BADco"Театр “Вільна сцена", Київ. Перформанс в турецькому місті УнієТеатр "Вільна сцена", Київ. "Мова тіла"Театр “Вільна сцена", КиївПерфоменс хорватського театру "BADco""BADco" в місті Уніє"BADco" в місті УнієФото-проект «Без кордонів», куратор Катерина РадченкоФутбольний клуб допомагає розвішувати роботиМедіа-інсталяція "Фантомати". Результат співпраці болгарина Венелина Шурелова та шведа Дрітеро КасапиМайстер-клас від болгарина Недялько ДелчеваМайстер-клас від болгарина Недялько ДелчеваТак все починалось…Фото-експозиція в БатуміФото-експозиція в Батумі

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676