Акція протесту в "Арсеналі"

kostia В день відкриття виставки "Велике і величне" в Мистецькому Арсеналі художники провели акцію на знак протесту проти знищення роботи Володимира Кузнецова. Художники та деякі відвідувачі виставки, проходячи залами, тримали чорні прямокутники, закриваючи ними свої обличчя та елементи виставлених картин. Потім усі зупинилися, вишикувалися перед стіною, на якій раніше була розміщена робота Кузнецова. Працівники Арсеналу завісили замальовану роботу величезним плакатом, що рекламує саму виставку.

Акція викликала неабияке зацікавлення серед відвідувачів виставки та охоронців, проте останні поводилися спокійно, не втручаючись у процес. Зовсім по-іншому пройшла акція, що відбулася за півгодини перед цим біля входу до Мистецького Арсеналу. Активісти та художники тримали плакати з написами "Церкві і державі жити окремо, а померти - разом", "Проект закону №2993" і вже за десять хвилин були оточені співробітниками міліції, "запаковані" у спецавтомобіль та доставлені у РВВС.

Усі фотографії - ©Костянтин Стрілець.
Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676