В пошуках часу

korydor800 Проект "В пошуках часу", що відкрився нещодавно в ІЗОЛЯЦІЇ в рамках співпраці з галереєю CONTINUA, веде діалог із нібито втраченим часом — минулим колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріалів. У цьому діалозі змінюється як проект — підлаштовуючись під застиглі форми, так і сам простір — стаючи з промислового мистецьким.

Шукаючи час, Кадер Аттіа зазирає в "ніщо"; Даніель Бюрен звільняє контейнери та металеві двері від їхніх безпосередніх функцій своїми відомими "смугами Бюрена"; Леандро Ерліх населяє закинутий трубопровід звуками локомотива та помножує дійсність у безлічі віддзеркалень; Моатаз Наср кидає аудиторію в різнокольоровий вир (політичної) нестабільності; Паскаль Мартін Таю іронічно перетворює символ індустріальної могутності — димову трубу — на губну помаду.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676