Життя Музичного театру

k2
Якщо Вам доводилося бачити на Контрактовій організовані групи дітей, будьте певні — в Музичному театрі того дня показували “Буратіно” чи “Попелюшку”. Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва відкритий вже більше 30 років не тільки для маленьких глядачів і глядачок, але й для всіх, хто прагне побачити Казку. Проте інший бік цієї казки — багатоденна виснажлива праця, постійна злагоджена робота цілої інфраструктури, підготовка прем'єр кожні півтора роки.

Музичний театр останнім часом перебуває в "підвішеному стані": загроза виселення, зміна керівництва, непевність майбутнього. Усі переконані: без цього приміщення театру не вижити. Самі архітектура та приміщення конструктивістської будівлі 30-х років створюють "дух театру" та ідеально пристосовані під проведення репетицій і вистав. Проте Музичний театр — це не лише унікальна будівля, але й унікальні люди. Оксана Соловйова, заступниця директора, каже мені найголовніше: "Не ми обираємо роботу в театрі. Випадкова людина не затримується, сюди тільки "міські божевільні" потрапляють — ті, котрих театр покликав. Тут навіть люди звичайних професій — незвичайні. Наші секретарі — основні фанати, знають по голосу усіх співаків та співачок, бухгалтерія завжди відвідує прем’єри. Минулої неділі, хоч і вихідний, ми всі примчались на "Травіату" в черговий раз. Бо все, що відбувається на сцені, відбувається тут і тепер. Двох однакових "Травіат" не буде, двох однакових "Буратіно" — також. Кожен раз приходиш і потрапляєш у Таїнство. Я впевнена, що театр - це унікальна річ, а наш Театр опери та балету й поготів, він – живий".


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676