Про проект

Korydor - онлайн журнал про сучасну культуру, який створила, розвиває і підтримує Фундація Центр Сучасного Мистецтва. Korydor - це відкрита платформа для дискусій про сучасну культуру, для розвитку фахової та відповідальної критики. Korydor cтавить собі за мету створення критичного архіву явищ і подій сучасної культури, осмислених, описаних, продискутованих, розгромлених і створених наново. Також Korydor бачить себе як освітній ресурс, що містить добірку лекцій про сучасну культуру, які проводять ФЦСМ і партнери, а також переклади і передруки ключових критичних текстів. Korydor завжди радий новим авторам і текстам, підтримує молодих критиків і критикинь, які прагнуть писати про сучасну культуру.

Korydor створюють:

Катерина Ботанова - головна редакторка

Віра Балдинюк - випускова редакторка

Віктор Тімохін - технічний координатор

Катерина Горленко, Андреа Венгловськи, Лариса Бабій, Христина Редько - перекладачки англійської версії.

Олександр Верещак - дизайнер

Єгор Каліберда - програміст

З Korydor'ом у різний час також працювали Жанна Озірна, Олена Дмитрик, Анна Лисюк, Анна Погрібна, В'ячеслав Ігнатенко, Амалія Юсуфова, Оля Тіхонова, Марина Грудій.

Korydor підтримується членськими внесками членів Фундації ЦСМ. Від грудня 2010 року до вересня 2011 року підтримувався грантовою програмою і3 благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".
7 вересня 2013 року KORYDOR отримав колективне фінансування через "Спільнокошт".

Korydor ПІДТРИМАЛИ:
Стелла Беньямінова
Павло Маков
Наталя Жеваго та "Культурний проект"


Усі переклади і передруки публікуються з дозволу авторів і в партнерстві з виданнями, де вони вперше з'явились.